Úvod O nás Stavby Úklidy Elektro Kontakty

Vítejte!


Vítejte na stránkách společnosti EU Consulting Bau s.r.o.!

Pokud jste živnostník, podnikatel nebo zkušený stavební dělník, tyto stránky jsou tu pro Vás! Nabízíme Vám širokou škálu služeb v oblasti stavebnictví, a to jak v Čechách, tak i v zahraničí. Naše činnosti přímo souvisí s výstavbou a modernizací menších i větších stavebních objektů. Poskytujeme též práce v oboru zateplování objektů. Jsme připravení pro Vás zajistit demoliční práce a vyklízení plochy pro Vaši stavbu.
Z marketingových činností Vám poskytneme konzultace v oboru, pomůžeme Vám se zorientovat v nepřehledném množství nabídek na trhu.
Zajišťujeme služby i v oboru personalistiky – dodáme pro Váš projekt dělníky odpovídající kvalifikace. Spolupracujeme i se znalci v oboru, budete-li potřebovat např. služby statika nebo stavební dozor.

Extrémní úklidy


Nabízíme Vám unikátní službu – Extrémní úklidové práce.
Ať už se jedná o menší, nebo o větší stavby, naši pracovníci si poradí se vším.
Úklidy po přírodních katastrofách, po nepořádných nájemnících či po nájezdech zvířat – to všechno zahrnují naše úklidové a sanační služby.
Zařizujeme rovněž vyklízení stavenišť a průmyslových objektů.

Tam, kde klasický úklid nestačí, nastoupí naše služby!

VÍCE ZDE...

Hledáte práci?


Sháníte práci v oboru stavebnictví? Rádi byste pracovali nejen v České republice, ale například i v Německu nebo v jiných státech EU? Jste zkušený dělník, nebo teprve po vyučení? Hledáte trvalé zaměstnání nebo jen přivýdělek ?
Nabízíme Vám možnost střednědobého a dlouhodobého zaměstnání jak v místě Vašeho bydliště, tak i zahraničí.
S každým pracovníkem jednáme individuálně, můžeme se tedy domluvit na nejlepších podmínkách budoucího zaměstnání.
Pro studenty a nekvalifikované pracovníky máme nabídku několika typů brigád, např. jako pomocná stavení síla nebo demoliční pracovníky.